اینتل سرعت ۵G انتقال شبکه هسته، لبه، دسترسی به یک نمی تواند کمتر باشد

نوع فایل
حجم فایل
تعداد صفحه
تاریخ انتشار
دسته بندی
تعداد بازدید
رایگان
  دانلود رایگان
 

اینتل سرعت ۵G انتقال شبکه هسته، لبه، دسترسی به یک نمی تواند کمتر باشد

 

با انجماد اخیر سیستم استاندارد مستقل شبکه ۵G (SA) NR، سرعت تجاری ۵G از پیاده روی تا پیاده روی و پیاده روی تغییر می کند و در حال حاضر سریع شروع به کار می کند، به این معنی که تأیید و کاربرد نرم افزار ۵G یک راه حل حیاتی است. به عنوان یک فناوری اصلی ارائه دهنده زیرساخت، اینتل در پیشبرد پیشرفت توسعه ۵G قرار داشته و با اپراتورها و تولیدکنندگان در سراسر جهان برای راندن تغییرات بزرگ در شبکه ۵G کار می کند.

در این نمایشگاه MWCS 2018، حضور اینتل در همه جا است. این که آیا این سه اپراتور بزرگ مخابراتی یا غرفه های تامین کنندگان تجهیزات ارتباطی بزرگ است، اینتل به Inside دست یافته است، که به طور کامل همکاری خود را با شرکا نشان می دهد و برنامه استراتژیک برای هسته، لبه و شبکه دسترسی مورد نیاز توسط اپراتور برای بازسازی ۵G.

هسته: پیشرفت بهینه سازی معماری SBA در ۵G SA

در ژوئن ۲۸، China Mobile راه اندازی “اقدام ۵G SA راه اندازی” در MWCS را راه اندازی کرد. به عنوان یک فن آوری کلیدی برای راه اندازی شبکه راه حل ۵G SA (معماری مستقل)، SBA (معماری سرویس مبتنی بر) نقش مهمی در آن ایفا کرد. نقش کلیدی، معماری توسط ۳GPP به عنوان یک زیرساخت یکپارچه برای شبکه اصلی ۵G شناخته شده است.

اینتل سرعت 5G انتقال شبکه هستهچین موبایل و اینتل و سایر تولید کنندگان به طور مشترک “۵G SA راه اندازی”

به منظور ترویج فرود سریع ۵G SA به عنوان بخش مهمی از اقدام “۵G SA راه اندازی”، چین موبایل و اینتل به طور مشترک “راهنمای نصب و راه اندازی معماری ۵G مستقل” را منتشر کردند. مقاله سفید چند نمونه اولیه از راه حل های معماری SBA را پیشنهاد می دهد و داده های تست عملکرد و پیشنهادات مربوط به بهینه سازی فنی مربوط به این نمونه ها را در سناریوهای مختلف ارائه می دهد.

به طور کلی، ساختار SBA 5G معماری شبکه هسته انواع روش های یکپارچه شده است و یا توزیع شده، و می تواند در یک معماری مبتنی بر ظرف ماشین مجازی یا از NFV مستقر شده اند. در این رابطه، چه اپراتور باید انتخاب کند؟ China Mobile و اینتل از طریق آزمایش، معماری یکپارچه SBA با توان بالا و ویژگی های زمان تاخیر کم آن پیدا شده است، دیگر برنامه ها عملکرد بهتری در مقایسه با به طور طبیعی تبدیل شدن به طرح استقرار توصیه می شود.

Edge: سرور سفارشی OTII برای اتاق ماشین لبه

برای اپراتورها، تعداد زیادی از اتاق موتور لبه استقرار ۵G آینده در یک بخش مهم است، اما وضعیت آنها دشوار است برای برابر با مراکز داده بزرگ، در بسیاری جهات، قادر به پاسخگویی به الزامات استقرار و بهره برداری از یک سرور منظوره معمولی، بنابراین سرور طراحی سفارشی راه حل ترجیحی است.

اینتل سرعت 5G انتقال شبکه هسته

OTII سرور مرجع سفارشی طراحی و برنامه اقدام مشترک انتشار سایت

برای این منظور، چاینا موبایل و مخابرات چین، چین Unicom، اینتل، … تست، موج، Mellanox، علم و تکنولوژی شرکت وردر در سایت MWCS به طور مشترک “طراحی سرور سفارشی مرجع و برنامه عمل OTII” صادر شده و نشان می دهد که عمق اولین OTII نمونه اولیه نمونه طراحی مرجع سفارشی این نمونه اولیه بر روی پلت فرم Xeon اینتل، به طور کلی منعکس الزامات فنی OTII از نظر مشخصات، طراحی سخت افزار و مدیریت تعمیر و نگهداری، و آن را در حال حاضر دارای قابلیت اجرا. علاوه بر این، پروژه OTII همچنین به طور مشترک برنامه اقدام آینده برای تجاری سازی ۵G را اعلام کرد.

اینتل سرعت 5G انتقال شبکه هسته

پروتکل سرور OTII Edge با پردازنده اینتل Xeon D یا پردازشگر مقیاس پذیر Intel Xeon

دسترسی: O-RAN افزایش انعطاف پذیری شبکه ۵G را افزایش می دهد

اینتل سرعت 5G انتقال شبکه هسته

دستگاه جعبه سفید O-RAN China Mobile – سیستم نمونه اولیه از راه دور سفید نوع جعبه فعال

“باز” ​​به عنوان یک ویژگی کلیدی نسل جدید شبکه های دسترسی بی سیم، توافق اپراتورها است. در سایت MWCS، اینتل و چین Mobile به طور مشترک دستگاه O-RAN جعبه سفید را نشان دادند. دستگاه انتقال از پایگاه سنتی حالت BBU + RU، که با استفاده از معماری باز اینتل را قادر می سازد نرم افزار و سخت افزار جدا، با استفاده مجدد از معماری از قدرت پردازش، بلکه ظرفیت پوسته پوسته شدن پویا و به اشتراک گذاری منابع، انعطاف پذیری بیشتر است سازگاری محلی از خدمات و تغییرات در ناحیه های حمل و نقل، این امر برای اجرای معماری اختصاصی سخت است و همچنین برای ۵G مورد نیاز است.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *