کاربردها و مزیت های پاورپوینت

نوع فایل
حجم فایل
تعداد صفحه
تاریخ انتشار
دسته بندی
تعداد بازدید
رایگان
افزودن به سبد خرید
  دانلود رایگان

مزیت های پاورپوینت

نرم افزار پاورپوینت یکی از نرم افزارهای پرکاربرد آفیس است که امروزه بسیاری از افراد در پی یادگیری آن هستند. ما در این مقاله می خواهیم در مورد کاربردها و مزیت های پاورپوینت و کاربردهای متعدد این نرم افزار صحبت کنیم. از این رو اگر شما هم به مزیت های پاورپوینت آشنایی ندارید بهتر است در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

نرم افزار power point 

در حال حاضر مشاهده می‌شود که در هر سیستم و هر رایانه ای یک نرم افزار پاورپوینت وجود دارد. لازم است قبل از اشاره به مزیت های پاورپوینت توضیحی کوتاه در مورد این نرم افزار داده شود. توجه داشته باشید به طور کلی پاورپوینت یک برنامه نمایشی توسعه یافته است که با استفاده از آن می توان متن، تصویر و فیلم را بر روی پرده نمایش داد. تاریخچه استفاده از پاورپوینت به سال ۱۹۸۷ برمی‌گردد که در این سال مایکروسافت با خرید این نرم افزار توانست آن را تبدیل به بخش گرافیکی مایکروسافت کند و به طور رسمی  در ۲۲ مه ۱۹۹۲ نرم افزار پاورپوینت منتشر شد. امروزه می‌توان گفت این نرم افزار ۹۵ درصد سهم نرم افزارهای ارائه کنفرانس در بازار جهانی را به خود اختصاص داده است. این آمار به دلیل مزیت های پاورپوینت است که موجب رونق استفاده از آن شده است.

نرم افزار پاورپوینت , مزیت های پاورپوینت , مهمترین مزیت های پاورپوینت , کاربردها و مزیت های پاورپوینت , نرم افزار power point

استفاده از پاورپوینت به عنوان ابزار آموزشی

همانطور که می دانید در حال حاضر در کشور ایران در کلاس های درس دانش آموزان و دانشجویان از ویدیو پروژکتور استفاده می شود، که در این بین خیلی از کاربران با استفاده از نرم افزار پاورپوینت به ارائه اسلاید های خود می پردازند. از اینرو می توان گفت که یکی از بزرگترین مزیت های پاورپوینت در کشور ایران استفاده آن برای کلاس های آموزشی دانشجویان و دانش آموزان می باشد. استفاده از این نرم افزار توانسته به دانش آموزان کمک کند که تصاویر و مطالب را به راحتی درک کنند.

نرم افزار پاورپوینت , مزیت های پاورپوینت , مهمترین مزیت های پاورپوینت , کاربردها و مزیت های پاورپوینت , نرم افزار power point

پاورپوینت برای نمایش دادن اطلاعات تصویری

می‌توان گفت از جمله مهمترین مزیت های پاورپوینت استفاده از آن برای نمایش دادن اطلاعات تصویری مثل عکس، متن و حتی فایل صوتی می باشد، از این رو افرادی که می خواهند برای مدیران و یا سازمان های خاصی گزارشی را به صورت کامل و جامع ارائه دهند می‌توانند به طور منسجم و قدرتمند با استفاده از نرم افزار پاورپوینت این عمل را انجام دهند و از مزیت های پاورپوینت بهره ببرند. توجه داشته باشید که یک می توان نمودارها و فلوچارت های سازمانی را نیز به آسانی با استفاده از نرم افزار پاورپوینت به نمایش گذاشت. از این رو اگر بخواهید برای مدیران رده بالا یا هم سطح خود، مطلب یا گزارشی را ارائه دهید استفاده از مزیت های پاورپوینت گزینه بسیار مناسبی خواهد بود که استفاده از آن نیز بسیار آسان می باشد.

نرم افزار پاورپوینت , مزیت های پاورپوینت , مهمترین مزیت های پاورپوینت , کاربردها و مزیت های پاورپوینت , نرم افزار power point

نرم افزار پاورپوینت برای پرزنت کردن محصولات

یکی دیگر از مهمترین مزیت های پاورپوینت پرزنت کردن محصولات است زیرا در بسیاری از شرکت ها مشاهده می‌شود که مدیران وقتی می خواهند با مشتریان خود قراردادی ببندند ابتدا با استفاده از کاربردها و مزیت های پاورپوینت محصولات مختلف در حیطه کاری خود و همچنین پروژه‌هایی که از قبل انجام داده اند را از این طریق به نمایش می گذارند. از طرفی با توجه به اینکه می توان بر روی این نرم افزار مطالب را به روز رسانی کرد و اطلاعات جدیدی را به آن اضافه نمود می توان با استفاده از مزیت های پاورپوینت مجموعه اسلاید هایی را طراحی کرد که سال های طولانی مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین توجه داشته باشید یکی دیگر از مزیت های پاورپوینت ساخت آموزش های تکراری می باشد به صورتی که با استفاده از این نرم افزار می توان به صورت تصویری یا متنی یک سری از مطالب را که به صورت تکراری مورد نیاز است را طراحی کرد و حتی می توان با استفاده از ویدئو پروژکتور این مطالب را برای چندین نفر به آسانی به نمایش گذاشت و بیان کرد تا افراد نیز این مطالب را فرا بگیرند.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.