5 راه برای استفاده از محلی سازی برای به دست آوردن افزایش ترافیک سایت

5 راه برای استفاده از محلی سازی برای به دست آوردن ترافیک بیشتر

 

بومی سازی وب سایت خود را از انگلیسی به زبان های دیگر می توانید تعدادی از مزایای به کسب و کار شما به ارمغان بیاورد. اگر شما به دنبال برای گسترش فروش و نفوذ خود را به بازارهای دیگر از سراسر جهان، وب سایت محلی سازی بهترین راه برای انجام این کار است.

این در به دست آوردن خود را بیشتر منجر خواهد شد ترافیک عالی و بهبود فروش خود را خیلی آسان تر از شما انتظار می رود. به عنوان منطقه نفوذ خود را رشد می کند، شما قادر خواهید بود برای جذب افراد بیشتری از طریق لینک مستقیم از موتورهای جستجو و رسانه های اجتماعی خواهد بود. در اینجا چند راه برای رسیدن به بوده اند.

  1. انتخاب زبان های راست

به دست آوردن ترافیک عالی  بیشتر از طریق محلی سازی صادقانه به بسیاری از عوامل مختلف بستگی دارد. یکی از مهمترین آنها این است که بدانید که کشورها محصولات و یا خدمات ساده ترین خود قبول کنید. بر اساس این اطلاعات، شما می توانید زبان شما باید ترجمه وب سایت خود را در را انتخاب نمایید.

چیزی که به نظر این است که زبان های خاص از سراسر جهان که در بسیاری از کشورهای مختلف و توسط بسیاری از مردم مختلف صحبت می شود. این ایده خوبی است برای شروع با چیدن زبان کمک خواهد کرد که شما را در تماس با مردم بیشتر از مناطق مختلف به عنوان این کمک خواهد کرد که شما در رسیدن به مخاطبان بزرگتر است.

برای مثال، شما ممکن است مایل به جذب یک بازار در فرانسه است. نکته خوب این است که بسیاری از کشورها در سراسر جهان که در آن فرانسه است سخن گفته و این می تواند به شما کمک کند گسترش کسب و کار خود را حتی بیشتر وجود دارد. این مردم محلی بیشتر که علاقه مند به دادن محصولات و یا خدمات خود را امتحان کنید خواهد بود را جذب کند.

  1. کار با مترجم

پس از انتخاب زبان شما بر این باورند که بهترین راه حل برای شرکت و اهداف خود را به کار خواهد کرد، شما باید جلو بروید و شروع به فکر کردن در مورد راه شما خواهد شد کسانی که ترجمه دست یابد. در حالی که برخی از مردم ادعا می کنند که آنلاین ترجمه دستگاه می تواند فقط به عنوان خوب به عنوان آنهایی که انجام شده توسط انسان، به شما خواهد آمد که برای پیدا کردن هر شرکت ترجمه حرفه ای به شما خواهد گفت که هیچ دستگاه می تواند سطح یک مترجم حرفه ای برسد.

ترجمه بشر همیشه بهتر است چرا که هیچ دستگاه قادر به کاملا ترجمه زبان عامیانه، کلمات و عبارات محلی و کارهای معینی که فقط توسط بومیان درک خواهد بود. مترجم بومی به شما کمک می ایجاد یک ترجمه که حس کامل به، بلندگو محلی بومی و که کسب و کار خود را در بازارهای جدید شما در حال تلاش برای رسیدن به یک افزایش بزرگ.

  1. با استفاده از کلمات کلیدی مناسب باعث افزایش ترافیک سایت

  2. نتیجه تصویری برای کلمات کلیدی سئو

بومی سازی کلمات کلیدی خود را به معنای خیلی بیشتر از صرفا ترجمه آنها به زبان دیگر. هر نسخه از یکموتور جستجوی محبوب را به شما نشان می دهد که یک کلمه کلیدی محبوب در یک کشور ممکن است همیشه به طور مشابه محبوب بود هنگامی که به زبان دیگری ترجمه شده است.

یکی از چیزهایی که شما باید به خاطر داشته باشید که آن را به بومی سازی کلمات کلیدی خود را می آید این واقعیت است که بسیاری از موتورهای جستجو مختلف وجود دارد به غیر از گوگل است که مردم در سراسر جهان از این. در چین، به عنوان مثال، محبوب ترین موتور جستجو است که عمدتا بایدو، به عنوان گوگل ممنوع است.

بسیاری از برنامه های آنلاین و ابزارهایی که می تواند به شما کمک کند بین المللی SEO خود را بهبود بخشد و انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای استفاده در هر مناسبت وجود دارد. در اغلب موارد، گوگل برنامه ریز کلید واژه و گوگل ادوردز شما کمک خواهد کرد انجام این کار فقط خوب و انتخاب کلمات کلیدی بالا را هدف قرار نمی خواهد بود یک مسئله.

تنها چیزی که شما نیاز به در نظر داشته باشید که شما قطعا باید بیش از حد اشباع مطالب خود را در کلمات کلیدی را به عنوان این می تواند تا پایان موثر بر رتبه بندی از محتوای و نام تجاری خود را. تلاش بیشتر شما را به استفاده از کلمات کلیدی که مستقیما به نقطه هستند قرار داده، بیشتر شما قادر خواهید بود برای جذب مردم که در واقع علاقه مند در خدمات و محصولات خود را داشته باشد.

  1. بومی سازی حساب رسانه های اجتماعی خود را برای افزایش ترافیک سایت

  2. نتیجه تصویری برای ومی سازی حساب رسانه های اجتماعی

هنگامی که آن را برای دستیابی به محلی سازی وب سایت خود را با موفقیت می آید، بسیاری از حرفه ای توافق می کنید که شما باید انجام همان را به حساب رسانه های اجتماعی خود را به منظور جذب مقدار بزرگتر از ترافیک آلی.

بومی سازی حساب های رسانه های اجتماعی خود را، اول از همه، اجازه می دهد شما را به راه مستقیم تبلیغات وب سایت و نام تجاری خود را به بازارهای شما می خواهید. در حالی که بسیاری از مردم می تواند وب سایت خود را از طریق موتورهای جستجو مختلف پیدا کنید، بسیاری دیگر قادر به پیدا کردن آن را از طریق حساب های رسانه های اجتماعی آنها را دنبال خواهد شد.

با اطمینان از حساب های رسانه های اجتماعی خود را سازگار با گزینه های زبان وب سایت خود را، شما قادر به نشان دادن پیروان خود را که شما واقعا در مورد مراقبت از ارائه آنها خدمات با کیفیت خوب خواهد بود. به این ترتیب، نام تجاری خود را حرفه ای خیلی بیشتر و قابل اعتماد برای مخاطبان داخلی به نظر می رسد.

افزایش ترافیک سایت

نتیجه تصویری برای افزایش ترافیک سایت

  1. ارائه خدمات به مشتریان در هر زبان

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم، این نیز مهم است به ترجمه و بومی سازی خدمات مشتری شما فراهم می کند. بخش بسیار مهمی از ایجاد یک ارتباط خوب با مشتریان خود را به آنها را احساس در رابطه با حمایت شما آنها را با زمانی که چیزی را اشتباه می رود ارائه امن است.

اگر شما را انتخاب کرده اند به ترجمه و بومی سازی محتوای وب سایت شما به منظور رسیدن به بازارهای خاص، شما باید جای تعجب نیست اگر شما شروع به دریافت ایمیل و پیام در آن زبان. ارائه به مشتریان خود را با پاسخ به زبان خود نه تنها به شما کمک کند که آنها را برای خدمات خود را به بازگشت در آینده، اما شما نیز حرفه ای خود را به نمایش می گذارند در یک راه بسیار موثر است.

آگاهی از این که شما می توانید در تماس با یک نام تجاری به راحتی قبل و بعد از یک خرید آمده است که همیشه مهم که آن را به تصمیم گیری برای سرمایه گذاری در یک محصول و یا خدمات می آید. مشتریان شما تنها حرف خوب در مورد تجربه آنها از طریق تعامل با نام تجاری شما و کمک خواهد کرد که شما نه تنها بررسی مثبت به دست آوردن آنلاین و همچنین ایجاد شهرت بهتر بود می گویند خواهد داشت.

نتیجه تصویری برای ارائه خدمات به مشتریان در هر زبان

گسترش افق شرکت خود را

از طریق بومی سازی محتوای آنلاین شرکت شما، شما به کاربرانی از تمام نقاط جهان در تماس با محصولات و خدمات خود آمده است. نه تنها شما را در حال گسترش رسیدن و نفوذ شرکت خود را، اما شما اولین گام به سوی آینده ای موفق تر برای کسب و کار خود را به عنوان بازارهای خارج از کشور می تواند به شما با بسیاری از فرصت ارائه دهد.

افزایش ترافیک سایت

تلاش بیشتر شما را به راه شرکت شما رفتار مشتریان خود قرار داده است، مردم بیشتر خواهد اعتماد خود را به شما و خدمات شما برای ارائه قرار داده است. همه شما باید انجام دهید به منظور به دست آوردن ترافیک آلی بیشتر است که مطمئن شوید که مطالب خود را به درستی و در هر پلت فرم موضعی، و شما ملزم به موفقیت است.

کریستین وحشی از دانشگاه کلمبیا که در آن او در آلمانی زبان رشته شد فارغ التحصیل شد. علاوه بر زبان انگلیسی به عنوان زبان مادری خود را با او نیز صحبت می کند هلندی آلمانی و روان. در حال حاضر کریستین است مطالعه زبان اسپانیایی و برنامه ریزی برای به دست آوردن دکترای خود را در زبانشناسی کاربردی از او علاقه مند در چگونه به استفاده از او تا حدی دانش و آگاهی عملی از فرآیندهای زبان در زندگی روزمره است. شما می توانید او را در پیدا فیس بوک 

مطالعه بیشتر